На кожного українця припадає по 4 рахунки у банку

Зростання кількості депозитів у гривні і кредитна активність свідчать про зростання рівня довіри українців до вітчизняної банківської системи. Згідно з інформацією видання Inpress.ua, від початку року було відкрито більше 12 мільйонів банківських рахунків. З них 98% належать фізособам.

За статистичними даними НБУ за підсумками першого півріччя цього року 176 українських банків обслуговують 134,1 млн клієнтів, які є фізичними і юридичними особами, що відкрили у цих банках поточні і депозитні рахунки.

Сергій Писаренко, начальник управління роздрібного і малого бізнесу АКБ “Індустіалбанк” зазначає, що по факту клієнти банків відкривають одразу кілька рахунків в одному й тому ж банку. До прикладу, це можуть бути рахунки для отримання зарплати, депозити у різних валютах. Окрім того, часто люди користуються послугами різних банків, таким чином збільшуючи кількість рахунків.

Від початку року загальна кількість рахунків, що були відкриті клієнтами, зросла майже на 12 млн. Фізособами відкрито 136,3 млн поточних рахунків та 54,5 млн  депозитів, а інші (2% від загальної кількості) − це рахунки суб’єктів підприємницької діяльності, бюджетних організацій та небанківських фінансових установ.

Таким чином, зважаючи на загальну кількість українців − 45, 465 млн осіб − можна підсумувати, що на кожного припадає по чотири рахунки. Експерт додає, що фактором збільшення кількості банківських рахунків також є розширення асортименту послуг банків.

Нагадаємо, що в Україні набули чинності нові правила для здійснення переказів у валюті, закріплені постановою НБУ від 16 вересня 2013 року № 365 «Про порядок надходження коштів в іноземній валюті на поточні рахунки фізичних осіб у межах України».


Читати також:

  1. Українські банки обслуговують понад 131 млн клієнтів
  2. У жовтні середня зарплата українця знизилася на один долар
  3. Спрощенці вдвічі збільшили надходження від єдиного податку
  4. Кожен десятий банк в Україні – збитковий
  5. У Києві розширять маршрути громадського транспорту

Тема : News