Найкращі країни для ведення бізнесу

Аналітиками Forbes було проведене дослідження 144 країн за 11 показниками для виявлення країн, де найкраще вести бізнес. Оцінювалися такі параметри, як інновації, податки, право власності, технології, свобода, корупція, бюрократія, ринок акцій і захист інвесторів.

У ході дослідження були використані дані Всесвітнього економічного форуму, Transparency International, Всесвітнього банку, повідомляє ubr.ua.

Отже, лідером за кращими умовами для ведення підприємницької діяльності стала Данія: тут аналітики високо оцінили рівень особистої і фінансової свободи та низький рівень корупції. У Данії також регулювання процесів державою визнане як найпрозоріше і найефективніше в світі.

На другому місці у рейтингу опинилася Нова Зеландія, де показник зростання економіки за рік становив 3,3%. Тут експерти відзначили стабільний і прозорий бізнес-клімат, що заохочує підприємців. Також високо були оцінені такі показники: право власності, захист інвесторів, фінансова свобода і низький рівень корупції.

У ТОР-5 найкращих країн для ведення бізнесу також увійшли Норвегія, Ірландія і Швеція, а на останніх позиціях опинилися М’янма, Гаїті, Лівія, Гвінея і Чад. Україна розташувалася на 61 місці у рейтингу, а Росія – на 81-му. До речі, остання, за прогнозами аналітиків Bloomberg, в 2016 році увійде в десятку найгірших економік світу, адже за підсумком трьох кварталів ВВП країни обвалився на 3,6%, не сприяють зростанню економіки низькі ціни на нафту і санкції США і ЄС.


Читати також:

  1. Найкращі країни для інвестицій у житло
  2. Запровадження податку з обороту зі ставкою 2-2,5% ускладнить ведення бізнесу в Україні
  3. В Україні стало легше вести бізнес
  4. Де в Україні вести бізнес найкраще
  5. Шість порад для успішного ведення бізнесу

Тема : News