Населення інвестуватиме в житлову нерухомість?

За інформацією Олександра Охрименка, президента Українського аналітичного центру, попит на житло в Україні продовжуватиме зростати, адже наразі сума коштів, що зосереджена на руках в населення, сягає позначки в 83 млрд дол. Про це повідомляє  видання Lb.ua.

За словами пана Охрименка, у майбутньому українці інвестуватимуть в житлову нерухомість, відповідно ціни на житло продовжуватимуть зростати. З другої половини десятиріччя слід очікувати на житловий бум, як до кризи.

Наразі люди активно цікавляться пропозиціями бюджетного житла. Відсутність іпотечного кредитування негативно позначилася на попиті на преміум-квартири, але елітна житлова нерухомість досі користується попитом, − зазначає експерт.

Втім, з даними Олександра Охрименка категорично не погоджується Олександр Сугоняко, президент Асоціації українських банкірів. Він повідомляє, що на руках у населення зараз зосередилося не більше 12 млрд дол.

Щодо ринку української нерухомості, то в квітні в столиці експерти порталу DOM.ria.ua відмітили зростання активності на котеджне житло. Порівняно з березневими показниками попит на котеджі зріс майже втричі. Найпопулярнішими виявилися будинки за ціною 90 – 150 тис. дол, площа яких становить 120 – 190  квадратів.

Але, попри таке відчутне збільшення попиту, кількість угод купівлі-продажу зросла несуттєво. Як зазначають забудовники, наразі майбутні покупці все ще продовжують пошуки найбільш прийнятних для купівлі варіантів. На збільшення кількості угод продавці очікують у травні, після затишшя на ринку на період травневих свят.


Читати також:

  1. У проблемних країнах Європи значно подешевшала житлова нерухомість
  2. Ціни на нерухомість знизяться
  3. Українці більше купують нерухомість
  4. Попит на елітну нерухомість Києва зупинився
  5. Столична нерухомість: ціни, попит, пропозиція

Тема : News