Обсяги автокредитування впадуть на 1/5

Як повідомляє видання ubr.ua, за даними учасників автомобільного ринку, частка автівок, придбаних у кредит, у поточному році трохи збільшилася.

Якщо у 2012 році українці придбали 23% нових авто у кредит, то за підсумками січня-серпня поточного року − 24%. Так, за вісім місяців цього року українці у кредит оформили покупку 28 тисяч авто, а за весь минулий рік − 43,5 тисяч.

Утім, гравці ринку очікують на складні часи. Прогнозується, що за підсумками року обсяги кредитування купівлі автомобілів скоротяться на 15-20%.

Зі слів Михайла Власенка, голови правління “Астра Банку”, кількість виданих кредитів у серпні цьогоріч була значно більшою, аніж у попередні місяці включно із липнем. Натомість у вересні спостерігається спад − автомобільний ринок скоротився майже на третину порівняно з серпнем.

За даними Porsche Finance Group, за підсумками восьми місяців поточного року у рейтингу найбільших автокредиторів відбулися зміни.

Так, лідером ринку автомобільних кредитів став «Укрсоцбанк» із результатом 18% від загального обсягу, хоча ще у минулому році цей банк посідав третє місце. На другому і третьому місцях розташувалися “Креді Агріколь” (15%) та “Ідея Банк” (12%).

Також стало відомо, що не лише вітчизняний авторинок переживає складні часи. Автомобільний ринок ЄС за підсумками восьми місяців продемонстрував спад у 5,2%, що є не лише меншим, аніж минулорічний показник, але й рекордно низьким результатом ще від 1990 року.


Читати також:

  1. Зростання промвиробництва сповільнилося до 3,8%
  2. В Україні падають обсяги автовиробництва
  3. В Україні збільшився продаж автомобілів
  4. Українці менше цікавляться “хрущівками” і “сталінками”
  5. Українці активно скуповують автомобілі

Тема : News