Основні причини звільнень IT-фахівців

Хоча фахівці у сфері IT здебільшого задоволені своєю роботою, але в 2017 році більше третини з них має намір перепрацевлаштуватися. Про це повідомляє HR Drive, пише портал rabota.ua.

Згідно з даними опитування 2017 Tech Career Outlook, проведеного компанією Spiceworks, 37% представників галузі інформаційних технологій збираються змінювати місце працевлаштування, а ще 26% розраховують, що роботодавці запропонують їм роботу самі.

Чому ж айтішники покидають свої робочі місця? Серед найбільш розповсюджених причин – кар’єрне зростання (69%), а також вища заробітна плата (64%).

Окрім цього, програмісти прощаються зі своєю роботою, щоб працювати в компанії, яка спеціалізується на IT (40%), а також попередити професійне «вигорання» (40%). Також айтішники змінюють місце працевлаштування, щоб отримати кращий соцпакет (33%) і бути частиною кваліфікованої команди (26%). Цікаво, що є навіть такі IT-спеціалісти, які назвали причиною кращу назву посади (22%).

Опитування також продемонструвало, що 6 із 10 фахівців вважають, що працедавець їм недоплачує, а 24% висловили сподівання, що в 2017 році отримають більшу зарплатню. Натомість 12% не очікують від наступного року кар’єрного зростання.

У ході опитування аналітики компанії також з’ясували, які навички представники IT-галузі вважають актуальними в 2017 році. Так, 62% назвали кібербезпеку, 56% – нетворкінг, а 45% – віртуалізацію.

Що стосується українського ринку праці, то в жовтні цьогоріч кількість офіційних безробітних скоротилася на 7,4%, а в числовому виразі – на 25,3 тис. осіб. Наразі непрацевлаштованих українців, що перебувають на обліку, нараховується 316,2 тис. осіб, повідомляє Держстат.


Читати також:

  1. Причини, з яких українці змінюють роботу
  2. Більшість українських фахівців хотіли б працювати за кордоном
  3. IT-ринок: прогноз на 2017 рік
  4. Найперспективніші професії в Україні
  5. HR-консультанти виявили фахівців, що були найзатребуванішими у жовтні

Тема : industry News,News