Підписано новий закон «Про зайнятість населення», який набере чинності 1 січня 2013 року

Відповідно до нового закону «Про зайнятість населення» з нового року роботодавці зможуть самі розраховувати квоту, враховуючи вже влаштованих працівників на умовах повної зайнятості. Таким чином підприємства зможуть сприяти працевлаштуванню соціально незахищених громадян, звертаючись до центрів зайнятості.

За цим законом підприємствам передбачається 5% квоти середньооблікової чисельності штатних працівників для незахищених верств населення з кількістю у штаті більше 20 осіб. Квоту встановлюватимуть місцеві органи влади за поданням центрів зайнятості.

За невиконання закону роботодавців штрафуватимуть у двократному розмірі мінімальної зарплати. Штраф передбачається за невиконання квоти протягом року, а також за необґрунтовану відмову у працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян.

Роботодавець, який створював нові робочі місця протягом усього року, працевлаштовував на них працівників та виплачував щомісячну зарплату в розмірі не меншу ніж три мінімальні зарплати за кожну особу, може отримати компенсацію за фактичні витрати у розмірі 50% суми нарахованого ЄСВ за кожну особу. Він втратить право на компенсацію, якщо зменшить штатну кількість працівників та фонд оплати праці.

Пільги ЄСВ також передбачені й для роботодавців, які створюють нові робочі місця на два роки для недостатньо конкурентних громадян та безробітних за направленням центру зайнятості.

Право отримати пільги ЄСВ отримують роботодавці, що не мають заборгованостей зі сплати ЄСВ та/або пенсійних внесків.

До категорій соціально  незахищених громадян належать батьки-одинаки з дітьми до шести років або мають дитину-інваліда до 14 років; діти-сироти; особи, звільнені після відбуття покарання; молодь після навчання; особи передпенсійного віку; працюючі інваліди та діти, котрим виповнилося 15 років і які працюють за згодою батьків.

Варто зазначити, що новий закон передбачає розміщення вакансій без вимог віку, статі кандидатів. У разі порушення таких вимог на роботодавця накладатиметься штраф у десятикратному розмірі від мінімальної зарплати.

Законом також передбачається співпраця кадрових агентств та центрів зайнятості. Посередникам із працевлаштування заборонено отримувати оплату послуг від громадян. Цю послугу оплачуватиме лише роботодавець.


Читати також:

  1. Кабмін хоче посилити контроль над аудиторами
  2. Новий термінал D у Борисполі буде здатний обслуговувати три тисячі чоловік на годину
  3. З’їзд аудиторів України обрав новий склад Аудиторської палати
  4. У жовтні середня зарплата українця знизилася на один долар
  5. Українські працівники замислюються про зміну фаху.

Тема : News