Підприємці активно звертаються за електронними ключами

Протягом січня цього року 35,1 тис. підприємців стали користувачами послуг акредитованого центру сертифікації ключів ДПС, повідомляє прес-служба відомства. За підсумком місяця було безкоштовно видано 96,9 тис. електронних ключів. Про це пише Ubr.ua.

Більшість користувачів електронних ключів – фізособи-підприємці. За звітний період 25,9 ФОПів отримали 54 тис. посилених сертифікатів, а послугами Центру скористалися 9,2 тис. юросіб, що отримали 42,9 тис. цифрових підписів.

До речі, за весь 2017 рік 73,3 тис. юросіб і 229,7 тис. фізосіб звернулися за електронними ключами. Їм було видано більше 1 млн посилених сертифікатів: фізособи-підприємці отримали 480,6 тис. електронних ключів, а юрособи – 522,2 тис.

Загалом від початку діяльності центру було видано 6,2 млн посилених сертифікатів ключів.

Також стало відомо, що в Україні планують запровадити шкалу сплати єдиного внеску за регресивним принципом. Новим законопроектом Уряд планує знизити суму платежу і розширити податкову базу. Цей крок стимулюватиме підвищення заробітних плат і сприятиме податковим надходженням до Пенсійного фонду. Очікується, що після запровадження законопроекту фонд отримає 5 млрд грн, повідомив Андрій Рева, Міністр соціальної політики.

“Йдеться про впровадження регресивної шкали сплати ЄСВ на всю суму отриманої заробітної плати. Сума, з якої нараховуватиметься ЄСВ, зростатиме, у той час як відсоток знижуватиметься”, – зазначив пан Рева.

Зі слів міністра, введення регресивної шкали сплати податку зачепить 60 тис. українців, які отримують високі зарплати.


Читати також:

  1. У 2012 році найбільш активно кредитували торгові компанії
  2. Підприємці не задоволені інвесткліматом в Україні
  3. Українці частіше реєструють великий і середній бізнес
  4. Підприємці заборгували працівникам 2 млрд грн
  5. Українці активно позбуваються бізнесу

Тема : News