Половина українських працівників не витримує випробувального терміну

Дані дослідження порталу HeadHunter Україна продемонстрували, що в перший день на новому місці роботи 40% українських офісних працівників перебувають у стресовому стані. Це й не дивно, адже людину оточують не лише “нові стіни”, але й інший колектив з начальством, до яких потрібно звикнути.

Лише 26% респондентів вважають перший день на новому робочому місці позитивним досвідом. Натомість для 35% українців − це звичайна частина робочого процесу, тому вони ставляться до нього нейтрально. Натомість 39% працівників хвилюються і перебувають у стресі.

Цікаво, що чим меншою є компанія, тим більше працівники хвилюються у перший робочий день. Так, на малих та середніх підприємствах майже для половини новачків (43-45%) цей день не був сповнений приємних емоцій, а у середніх і великих компаніях таких виявилося менше − 34%.

Також стало відомо, що адаптація працівників до нового місця роботи займає від кількох тижнів до трьох місяців. Кожен п’ятий співробітник вже за кілька днів почуває себе комфортно, але 7% респондентів почуваються некомфортно перші півроку.

Попри те, що у маленьких колективах чимало нових працівників у перший день зазнають стресу, адаптуватися до такого колективу значно простіше. Чим більшою є компанія, тим більша кількість працівників, кому для адаптації знадобиться більше часу. Приміром, лише 6% працівників малих і середніх компаній потребують піврічної адаптації, натомість у великих компаніях таких 9-13%.

У невеликий колектив усього за кілька днів вливаються 20-25% українців, а частиною великого колективу за короткий термін себе вдається відчути лише 10-17%.

Утім, перший день на новому місці у позитивному ключі не є запорукою подальшої успішної роботи у компанії, адже зрозуміти, чи підходить колектив і компанія у цілому можна лише через певний час. Дані опитування свідчать, що хоча б раз у житті до кінця випробувального терміну йшли з компанії майже половина опитаних офісних працівників (49%).

Здебільшого ініціатором був саме новачок (лише у 3% випадків ініціатором виступив працедавець). Найчастіше такі ситуації виникають через недотримання обіцяних умов роботи, а також через те, що працівник не зміг працювати у даній компанії чи колективі. Недотримання обіцяних умов полягало у невиплаті заробітної плати на домовленому рівні, збільшення робочого навантаження (часто в неадекватних обсягах) або ж у необумовленому розширенні обов’язків фахівця.


Читати також:

  1. Хто сплачує за навчання українських працівників?
  2. Попит на українських айтішників різко зріс
  3. У топ-500 компаній Європи увійшли 50 українських
  4. У столиці до 600 тис. працівників отримують зарплату “в конверті”
  5. Європейський IT-ринок не витримує конкуренції

Тема : industry News,News