Причини, з яких українці змінюють роботу

Як стало відомо з результатів опитування порталу rabota.ua, майже половина респондентів змінювали місце роботи по 4-7 разів. Ще 36% українців – лише 1-3 рази, а кожен десятий опитаний вже встиг попрацювати у десятка працедавців, пише ubr.ua.

Зі слів Тетяни Пашкіної, представника порталу, серед учасників дослідження достатньо і тих, кого раніше називали “літунами” – 24% працівників готові влаштовуватися на нове місце хоч щороку, якщо їх щось не влаштовує на поточному. Цікаво, що 32% вважають, що роботу слід змінювати кожні 5-7 років, інакше кар’єра заходить у глухий кут.

Основною причиною звільнень залишається невдоволення рівнем оплати праці – 84% українських офісних працівників готові розглядати нові пропозиції, якщо їм обіцяють більшу зарплатню.

Експерт пояснює, що нічого дивного в цьому немає, адже ціни постійно підвищуються, а зарплати – ні.

На другому місці після оплати праці “цікавість” роботи. На це звертають увагу 63% працівників, а для 56% важливим є кар’єрне і професійне зростання.

Також стало відомо, що 78% респондентів вважають, що зростання заробітної плати може втримати співробітника на роботі, а ще 44% подумають, чи залишитися на поточному місці після підвищення в посаді. Для 36% важливим фактором є хороший колектив, і лише 11% працівників не поспішають звільнятися через  страх змін.


Читати також:

  1. Як часто українці змінюють роботу?
  2. Причини відмови в прийомі на роботу
  3. Як часто українці змінюють авто?
  4. Український ринок праці: що українці думають про свою зарплату?
  5. Яку роботу українці шукали у 2013 році?

Тема : industry News,News