Продажі вживаних автомобілів різко знизилися

У травні цьогоріч обсяг продажів б/в автомобілів на первинному ринку, що складається з автівок з імпортних поставок, упав на 68%, якщо порівнювати з даними за травень 2015 року, і становить 686 одиниць. Про це повідомляють у перс-службі асоціації «Укравтопром», пише УНІАН.

У повідомленні зазначається, що продажі вживаних авто, порівняно з результатами квітня, знизилися на 65%.

За звітний період легкових автомобілів із пробігом зареєстрували 214 одиниць, що на 82% менше за результат квітня минулого року і на 65% − ніж показник попереднього місяця. У загальному обсязі частка б/в автівок становила тільки 5%.

Продажі в сегменті вживаних комерційних автомобілів становили 454 одиниці або ж 51% від загальної кількості. Спад до аналогічного місяця торік дорівнював 50%, а до квітня 2016 року − 65%.

Щодо первинного ринку автобусів, то в травні техніки з пробігом було 24% – 18 одиниць. Продажі впали на 66% порівняно з даними травня минулоріч, а якщо зіставляти з показниками квітня, то спад становив 65%.

Також УНІАН повідомляє, що продажі вживаних автомобілів в Україні за січень-травень зросли незначно – до 8,4 тис. одиниць. У квітні автотранспорту з пробігом стало менше на 10% порівняно з минулим роком, а  з березнем цього року − на 19%. Сумарні продажі вживаних транспортних засобів у квітні дорівнювали 1 940 одиниць.

Також стало відомо, що, за попередніми даними «Укравтопрому», в Україні виробництво автотранспорту за п’ять місяців поточного року впало на 13,5%.


Читати також:

  1. Частка старих автомобілів на ринку зросла в 4,5 раза
  2. Україна за десять місяців 2011 року збільшила випуск автомобілів на 42%
  3. Українці почали купувати більше автівок
  4. Глобальні продажі ПК суттєво знизилися
  5. В Україні збільшився продаж автомобілів

Тема : industry News,News