Реєструвати бізнес стало простіше

Після здачі документів державному реєстратору платникам податків з метою реєстрації власної справи більше не потрібно звертатися в податкові органи, аби стати на облік. Подальша реєстрація відбуватиметься у пришвидшеному режимі між податковими органами та Держреєстром без залучення заявника. Таку інформацію надає УНІАН з посиланням на повідомлення Міністерства доходів і зборів.

У повідомленні Міністерства йдеться, що державний реєстратор після отримання документів від заявника зареєструє підприємство або підприємця та передасть відомості Єдиного державного реєстру до податкових органів.

Співробітники податкової служби зобов’язані упродовж одного дня здійснити постановку на облік та опісля повідомити про це державного реєстратора. У свою чергу державний реєстратор видає підприємцю виписку, що містить відомості про постановку на облік та підтверджує факт державної реєстрації.

У Міністерстві доходів і зборів переконані, що дотримання принципу «єдиного вікна» у процесі реєстрації власного бізнесу та скасування потреби в отриманні довідки про взяття на облік значно спростять бюрократичні затримки та неабияк заощадять не лише час, але й кошти підприємців.

Раніше Олександр Клименко, міністр доходів і зборів, заявляв, що 2013 рік ознаменується стрімким впровадженням численних електронних сервісів, за допомогою яких буде викорінена корупція у сфері сплати податків та заощаджений час платників.

За підрахунком експертів, за рахунок впровадження електронної звітності та завдяки можливості абонентам Акредитованого центру сертифікації ключів Державної податкової служби отримувати безкоштовні електронні ключі українці зберегли не лише свій час, але й 183,6 млн грн.


Читати також:

  1. Податкова продовжила робочий день через перереєстрації єдинників
  2. Змінено порядок реєстрації нерухомості
  3. В Україні покращився бізнес-клімат
  4. Європейська Бізнес Асоціація зафіксувала покращення ситуації в податковій сфері України
  5. В українців стало менше заощаджень

Тема : News