Робочим в Україні працевлаштуватися простіше за працівників офісів

Як стало відомо з нещодавнього дослідження, проведеного порталом HeadHunter Україна, представникам робочих професій в Україні знайти робоче місце значно простіше аніж тим, хто бажає працювати в офісі. Це зумовлено рівнем конкуренції, яка для офісних спеціальностей значно вища.

Насамперед серед робочих спеціальностей працедавців цікавлять прибиральники і двірники. Наразі робочий і домашній персонал більше затребуваний, аніж навіть у докризовий період, відзначають аналітики.

Заробітна плата двірника і прибиральника стартує з 1200 грн, а максимальна пропозиція була зафіксована на рівні 3000-3500 грн. Утім, вимог до таких працівників  − мінімум.

На другому місці за популярністю серед працедавців − робочі різних спеціальностей (до прикладу, спеціаліст зі встановлення вікон, спеціаліст із викладки товару тощо). Таким працівникам пропонують зарплату від 3000 до 8000 грн.

Окрім того, вітчизняний ринок праці потребує кваліфікованих робочих – механіків, столярів, слюсарів, електриків. Серед вимог: профільна освіта і досвід роботи за спеціальністю. Зарплати для цієї категорії можуть сягати 9000 грн, а в окремих випадках − до 15 000 грн.

У сфері персоналу для дому найчастіше розшукують нянь. Від них очікують досвіду роботи з дітьми і профільну освіту. У середньому пропонують 3500-4000 грн, а у разі ускладнених вимог − до 10 000 грн.

Окремо слід виділити вакансії для представників робочих спеціальностей для роботи за кордоном. Серед усіх робочих спеціальностей цей сектор є найбільш затребуваним у працедавців. Найчастіше українцям пропонують працювати у Росії, Польщі, Словаччині, Чехії та країнах Західної Європи.


Читати також:

  1. В Україні все більше поширюється практика віддаленої роботи
  2. Половина українських працівників не витримує випробувального терміну
  3. Хто сплачує за навчання українських працівників?
  4. Кому восени простіше знайти роботу?
  5. Середня зарплата в Україні зросла

Тема : industry News,News