Скільки українців користуються Інтернетом?

У першому кварталі поточного року частка регулярних користувачів Мережі зросла на 4 в.п. до 62% населення, а це 22,8 млн осіб. Це ті люди, які заходять в Інтернет хоча б раз у місяць. Про це повідомляє Інтернет асоціація України, посилаючись на дані дослідження Factum Group Ukraine, проведеного на замовлення асоціації, передає УНІАН.

У повідомленні зазначається, що найчастіше в Мережу виходять користувачі віком 15-29 років, а також 30-44 років – по 36%.

Найактивніші інтернет-користувачі живуть в містах з кількістю населення понад 100 тис. осіб (55% учасників дослідження). Що стосується сіл, тут майже половина жителів мають доступ до Інтернету – 47%.

«Юзери» для виходу в Мережу найчастіше використовують стаціонарний домашній ПК – 49%, ноутбуки – 48%. Ще 25% користуються Інтернетом з мобільних телефонів і 10% – з планшетів.

До речі, частка користувачів мобільних пристроїв серед тих, хто заходить в Інтернет регулярно, становить 32%.

Дослідження охопило 5 тис. людей старших 15 років зі всієї України.

Також стало відомо, що інтернет-покупці запам’ятовують поганий сервіс, і два з п’яти у випадку негативного досвіду покупки звертаються до іншого поставника. Про це свідчать дані дослідження компанії Experian, передає видання  IT Expert.

Особливо надовго запам’ятовують негативний досвід покупці старші 55 років: більше третини з них заявляють, що після негативного спілкування в Мережі з організацією вони більше ніколи не звернуться до неї.


Читати також:

  1. Скільки українців користуються Інтернетом
  2. 17,5 млн українців користуються Інтернетом
  3. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом
  4. А скільки разів на день ви відвідуєте соцмережі?
  5. Скільки людей користуються соцмережами?

Тема : industry News,News