Тренди онлайн-маркетингу в 2017 році

Джейсон ДеМерс, колумніст Forbes, сформував основні тренди для онлайн-маркетингу в 2017 році, пише mmr.ua.

Передрікають, що доповнена реальність активно розвиватиметься в наступному році, адже шалений успіх додатку Pokémon Go продемонстрував, що люди готові експериментувати. У той же час бренди зрозуміли розміри потенційних прибутків.

Експерт також зазначив, що в наступному році зросте популярність прямих трансляцій, адже користувачам соцмереж необхідний актуальний контент, який дозволяє бути в курсі подій. Тож відео в реальному часі є потужним трендом, зважаючи на поширеність швидкісного Інтернету й мобільних девайсів.

Нативній рекламі також передрікають бурхливий розвиток, хоча вона не є новацією, адже користувачі продовжують ігнорувати форми традиційної реклами.

Оскільки ринок інтернет-маркетингу вже можна назвати переповненим, а мільйони нових компаній намагаються зайняти в ньому своє місце, його учасники найкращим рішенням називають таргетування вузької ніші. Очікується, що в 2017 році більше брендів будуть запускати вузькоспрямовані кампанії.

Що стосується контент-маркетингу, то бренди пропонуватимуть насичений цільовий контент, де для користувачів буде важливим кожне слово. Адже зараз більшість інформації фільтрується, і реципієнти ознайомлюються з матеріалами лише побіжно.

Також прогнозується, що в 2017 році активніше використовуватимуть інструменти для візуалізації даних, адже для маркетологів вони є основною цінністю.

Нещодавно стали відомі результати дослідження Global Retail Loyalty Sentiment, проведеного компанією Nielsen, у ході якого вивчалося ставлення споживачів до програм лояльності рітейлерів. За даними, 55% українських покупців підписані на одну і більше програм лояльності рітейлерів, а 68% з них мають карту лояльності.


Читати також:

  1. IT-ринок: прогноз на 2017 рік
  2. Найперспективніші галузі української економіки у 2017 році
  3. У 2017 році українці житимуть краще
  4. Millward Brown визначило головні тренди діджитал і медіа в 2013 році
  5. Що очікує українську економіку в 2017 році?

Тема : industry News,News