У липні український ринок праці активізувався

Хоча у червні вітчизняний ринок праці зазнав неабиякого спаду (кількість відкритих вакансій скоротилася на 25%), вже у липні ситуація стабілізувалася. Так, червень порадував шукачів позитивною динамікою – кількість вакансій зросла на 7% порівняно з даними за попередній місяць. Кількість пропозицій від працедавців фактично зрівнялася з кількістю вакансій у травні цьогоріч. Таку інформацію повідомляє HeadHunter Україна.

Втім, кількість резюме суттєво не зростає − ріст становив 6% порівняно з червнем, що є нормальним літнім показником. Тож, аналітики роблять висновок, що відчутних скорочень серед офісних працівників не відбувається.

Але динаміка українського ринку праці у липні не була рівномірною: у деяких областях кількість пропозицій від працедавців неабияк зменшилася порівняно з минулим місяцем. Так, у липні туристичні компанії пропонували менше вакансій, як і страхові компанії і ті, що спеціалізуються на управлінні нерухомістю. Також менше пропозицій було і для кваліфікованих працівників у сфері виробництва. Загалом спад у цих галузях становив майже 12% порівняно з червневим показником.

У липні більше вакансій працедавці пропонували медичним працівникам, домашньому і робочому персоналу, молодим спеціалістам, менеджерам з продажу і працівникам сфери IT. Позитивна динаміка для цих галузей дорівнювала у середньому 15% і спостерігалася у 23 з 28 галузей ринку праці.

До речі, найбільше вакансій працедавці відкривали у столиці і Київській області, на Львівщині, а також у Дніпропетровській і Житомирській областях. Щодо активності шукачів, то вакансії найбільше шукали у Запоріжжі, Миколаєві, Львові і Чернігові.


Читати також:

  1. Що відбувалося на ринку праці у червні?
  2. Ринок праці потребує менеджерів з продажу
  3. Кому восени простіше знайти роботу?
  4. У травні зріс ринок праці
  5. Яких спеціалістів ринок праці потребуватиме у 2014 році?

Тема : News