У лютому український ринок праці стабілізувався?

Згідно з даними порталу HeadHunter Україна, у лютому цьогоріч на ринку праці була зафіксована відносна стабільність. В цілому кількість вакансій була такою ж, як і у січні. Кількість нових резюме зросла всього на 16% порівняно з даними за минулий місяць.

Аналітики порталу зазначають, що нульова динаміка вакансій на фоні січневого зростання їхньої кількості і економічних потрясінь у лютому свідчить про стабільність ринку. А відсутність суттєвого зростання кількості нових резюме − ознака нормального притоку нових резервів. Тож, на ринку не спостерігається значного збільшення кількості тих, хто залишився без роботи.

Ринки праці найбільших міст України також у лютому були стабільними. Так, у Києві, Харкові і Одесі працедавці відкрили стільки ж вакансій, як і у січні. А у Дніпропетровську і Львові зафіксували невелике зростання (4-6%).

Кілька місяців підряд ситуація залишається незмінною у регіонах АТО – там ринок праці досягнув свого дна. На Донеччині в середньому щомісячно розміщують 200-250 вакансій, хоча ще рік тому показник дорівнював 1600-2000 вакансій щомісяця. А у Луганській області пропонують всього кілька десятків вакансій. Здебільшого це вакансії, що передбачають переїзд в іншу країну.

У лютому найбільш активно працедавці відкривали вакансії у Київській, Кіровоградській, Житомирській, а також Волинській областях. Найбільше резюме розмістили жителі Черкаської, Рівненської, Волинської і Львівської областей.

Нагадаємо, що у січні на українському ринку праці аналітики зафіксували позитивну динаміку: зросла не тільки кількість резюме, але й вакансій.


Читати також:

  1. Український ринок праці демонструє зростання
  2. У липні український ринок праці активізувався
  3. Український ринок праці показав позитивну динаміку
  4. Ситуація на ринку праці в серпні
  5. Український ринок праці: що українці думають про свою зарплату?

Тема : News