У єврозоні збільшилися роздрібні продажі

У травні роздрібні продажі в єврозоні збільшилися на 0,6% порівняно з попереднім місяцем згідно з даними Статистичного управління Європейського союзу.

В переглянутих статистичних даних повідомляється, що квітневі обсяги продажу знизилися на 1,4% щодо показників березня і на 3,4% в річному вираженні. При цьому раніше показники свідчили про зниження продажів на 1% і на 2,5% відповідно.

Травневе зростання продажу у Франції та Ірландії допомогло компенсувати скорочення попиту в Німеччині. Однак експерти сумніваються, що в цілому за другий квартал економіці в регіоні вдалося відновити зростання, оскільки тенденція скорочення державних витрат підриває фінансове становище споживачів.

Серед країн єврозони найвідчутніше зростання продажу в травні порівняно з квітнем було зафіксовано в Португалії (2,9%), у Франції (1,2%), в Іспанії та Ірландії, де підйом роздрібної торгівлі становив 1,2% і 1, 7% відповідно.

Разом з тим, у Німеччині травневі продажі впали на 0,3%.

Дані про продажі в Італії та Греції, де економічна ситуація може бути найскладнішою в регіоні, статистичне управління не опублікувало.


Читати також:

  1. Рівень безробіття в Єврозоні збільшився до 10,8%
  2. Банки єврозони уповільнюють темпи надання позик
  3. ЄС схвалив план фіндопомоги Греції
  4. Зростання промвиробництва в січні 2012-го становило 2%
  5. У травні зріс ринок праці

Тема : News