Українці – за бізнес

Дослідження, проведене компанією Regus, свідчить, що понад 70% українських підприємців почали б займатися бізнесом, якби були найманими працівниками і потрапили під скорочення.

Попри відсутність підтримки з боку держави, чималі податкові труднощі та низку інших несприятливих факторів, вітчизняні бізнесмени оптимістично налаштовані і не вважають свою діяльність помилковою. Якщо розглядати середній показник подібного опитування в інших країнах світу, то 85% підприємців відкрили б свою справу у випадку звільнення з роботи.

У рамках нещодавнього дослідження компанії Regus було опрацьовано результати 26 тисяч бізнес-менеджерів з більш аніж 90 країн світу. Згідно з ним, 84% українських підприємців вважають бюрократію головним фактором, який стримує розвиток бізнесу. На другому місці такі фактори, як відсутність допомоги з боку держави (75%) і несприятливий стан вітчизняної економіки (75%).

Окрім цього, більше 50% респондентів – представників українського бізнесу серед стримуючих факторів згадали відсутність доступної системи кредитування. Також підприємництву в нашій країні заважає домінування на ринку великих корпорацій.

Експерт компанії Regus  в Україні Юлія Чернишова зазначає, що саме малі підприємства виводять економіку країни із занепаду, у той час як великі компанії скорочують витрати та стають у позицію захисту у випадку труднощів.

Однак якраз малі і середні підприємства становлять 99% усього сегменту бізнесу і приносять економіці до 50% ВВП. Також вони забезпечують близько 50% робочих місць в усьому світі, натомість показник інвестицій у підприємства країн G20 нищівно малий.


Читати також:

  1. Український бізнес збільшить кількість робочих місць
  2. Третина співробітників вважають свого боса некомпетентним
  3. В Україні покращився бізнес-клімат
  4. Дослідження: вільний робочий графік підвищує продуктивність праці
  5. Український бізнес налаштований скептично

Тема : News