Українці активно позбуваються бізнесу

Останнім часом на спеціалізованих сайтах з’являється чимало оголошень щодо продажу бізнесу, повідомляє видання businessua.com.

Приміром, у Полтавській області на продаж виставили завод із виробництва пелет, який оцінили у 3 млн 55 тис. грн, у Каневі – завод із виготовлення плитки для тротуарів, стін і бордюрів вартістю 12 млн грн, а в Одесі – лінію туалетного паперу із вторинної сировини за 889 тис. грн. Також продавці пропонують спиртовий і молочний заводи в столиці, цементний – в Миколаєві тощо.

Окрім заводів, наші співвітчизники продають інші готові бізнеси: пральню (423 тис. грн), кімнату страху (340 тис. грн), кіоск фаст-фуду (70 тис. грн), йога-студію (274 тис. грн), агентство свят (25 тис. грн). Продавці стверджують, що бізнес приносить прибутки, але вони вирішили продати його з різних причин: хтось планує змінити рід діяльності, комусь потрібно виїжджати за кордон або ж просто набридло займатися цією справою.

Володимир Лановий, президент Центру ринкових реформ, зазначає, що через непросту економічну ситуацію в країні власники бізнесу стали менше заробляти, коштів на розвиток бізнесу бракує, тому вони хотять продати свою справу. Також чимало підприємств стали збитковими, адже зараз сума витрат більша за прибутки втричі.

Як додає Андрій Кривонос, у 2013-2014 рр. не спостерігалося великої кількості виставленого на продаж бізнесу, але від серпня 2015 року пропозицій стало значно більше.


Читати також:

  1. Українці активно купують гаджети і побутову техніку
  2. Українці активно скуповують автомобілі
  3. Українці активно скуповують побутову техніку
  4. Інвестиції у ринок нерухомості зростуть?
  5. Інвестори в Україні позбуваються цінних паперів

Тема : News