Українці частіше реєструють великий і середній бізнес

За повідомленням ubr.ua з посиланням на дані прес-служби Державної реєстраційної служби, станом на 10 листопада поточного року в Україні зареєстровано 42688 юросіб різної організаційно-правової форми. Серед них 32,5% − це товариства з обмеженою відповідальністю.

Якщо ж порівнювати ці дані з результатами за минулий рік, кількість представників великого і середнього бізнесу (юросіб) зросла більше аніж на 6%.

Цьогоріч позитивна динаміка також помітна щодо приватних акціонерних товариств, кількість яких за звітний період зросла на 80% і становила 44 товариства. Минулого року їх було зареєстровано всього 8. Також побільшало житлово-будівельних кооперативів − на 75% (147 супроти 36 у 2012 році).

Окрім того, на третину зросла кількість комунальних організацій − до 1084 цьогоріч. У минулому році їх було зареєстровано 812. Більш аніж на 50% збільшилася реєстрація споживчих товариств і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів − зі 108 до 235 і з 49 до 114 відповідно.

Втім, по окремим організаційно-правовим формам спостерігається зменшення кількості реєстрацій. Так, відчутно зменшилася кількість товариств з додатковою відповідальністю, а також фермерських товариств.

Також стало відомо, що за жовтень поточного року бізнесу було видано на 1% кредитів більше, аніж минулоріч. Від початку року зростання кредитування становить 7,2%, до 867,6 млрд грн. У січні-жовтні поточного року динаміка приросту кредитів перевищила минулорічний результат на 5,3%, а депозитів – на 4,8%. Таку інформацію повідомляє прес-служба НБУ.


Читати також:

  1. Який бізнес найчастіше реєструють українці
  2. Українці стали частіше літати
  3. Українці – за бізнес
  4. Українці більше купують нерухомість
  5. Уряд покращує бізнес-клімат у країні

Тема : News