Українці заради роботи погоджуються на переїзд

Як демонструють результати опитування порталу hh.ua, майже кожному другому українцю доводилося переїжджати через зміну роботи, але більш аніж половині з них знадобився час на роздуми. Утім, ті, хто зважились на такий крок, у 97% випадках були задоволені своїм рішенням.

Так, двом із п’яти респондентів хоча б раз доводилося змінювати місце проживання через пошук кращих заробітків. Кожен четвертий учасник опитування переїжджав з цієї причини хоча б раз, а кожен восьмий – двічі або тричі. Є також такі працівники, які полишали рідні місця чотири і більше разів, а також ті, хто постійно переїжджає через роботу.

Найбільш мобільними виявилися представники IT-­сфери: саме вони найчастіше розглядають можливість побудови кар’єру в іншій країні. Попри перспективу віддаленої роботи саме айтішники в багатьох випадках готові до переїзду.

Рідко планують зміну місця проживання ті фахівці, досвід яких дуже складно використати в іншій країні: держслужбовці, страховики, юристи тощо.

Серед причин, що підштовхують наших співвітчизників до зміни локації заради роботи, – недостатній рівень заробітної плати в їхньому місті або країні. Саме через це два з п’яти респондентів залишають рідні місця. Стільки ж працівників готові переїхати заради привабливої пропозиції працевлаштування від роботодавця.

Також стало відомо, що третина українців не можуть знайти достойну роботу в рідному місті або країні, а трохи менше визнають, що їм складно побудувати бажану кар’єру у своїй компанії.

Кожен восьмий опитаний мав досвід переведення зі своєї фірми, а кожен десятий спочатку переїхав на нове місце і лише після цього шукав роботу. Часто переїзд громадян України також пов’язаний із ситуацією на сході держави.


Читати також:

  1. Кожен п’ятий офісний працівник заради роботи готовий на переїзд
  2. Чому українці звільняються з роботи?
  3. Пошук роботи в українців займає більше 6 місяців
  4. Українці восени посилено шукають роботу
  5. Як часто українці змінюють роботу?

Тема : industry News,News