Український IT-ринок активно розвивається

Український IT-сектор, попри складну економічну ситуацію і політичну нестабільність, продовжує розвиватися стрімкими темпами. На сьогодні в нашій державі нараховується майже 100 тис. IT-фахівців, а це більше, аніж у будь-якій країні Європи, повідомляє hromadske.tv із посиланням на дані  IT Outsoursing News.

Очікується, що до кінця 2020 року кількість програмістів в Україні буде більшою за 200 тис., інформує портал Ukraine Digital News.

У сфері досліджень і розробки в нашій країні функціонують більше сотні світових високотехнологічних компаній: Oracle, Cisco, Rakuten, Samsung та ін. А велика кількість українських аутсорсингових IT-компаній надають свої послуги по всьому світу.

За 2015 рік експорт вітчизняного програмного забезпечення приніс галузі майже 2,5 млрд дол., причому 80% усіх послуг були надані для США. За сумісною R&D діяльністю саме Сполучені Штати є найкрупнішим партнером України − вони беруть участь у майже 45% проектів. На другому і третьому місцях – ЄС та Ізраїль відповідно.

Серед найпотужніших IT-центрів в нашій державі першість посідає столиця, де сконцентровано більше половини всіх R&D-центрів. До інших потужних техноосередків належать також Дніпропетровськ, Харків, Львів, Одеса та Вінниця.

До речі, раніше асоціація IAOP оприлюднила  The 2016 Global Outsourcing 100 – щорічний рейтинг найкращих аутсорсингових компаній. До нього увійшли десять IT-компаній, які мають представництва в Україні. Серед українських працедавців, що потрапили до сотні, – SoftServe, Eleks, Miratech і Sigma Software.


Читати також:

  1. У липні український ринок праці активізувався
  2. У лютому український ринок праці стабілізувався?
  3. Український ринок праці показав позитивну динаміку
  4. Український IT-ринок доросте майже до 1,5 млрд євро
  5. Український ринок праці: що українці думають про свою зарплату?

Тема : industry News,News