Український ринок праці показав позитивну динаміку

Попри загальну економічну нестабільність у країні, українці збільшують не лише кількість резюме, але й вакансій. Про це свідчать дані аналітики порталу rabota.ua, передає видання Діло.

Так, цієї осені зафіксована позитивна динаміка як зростання кількості резюме, так і вакансій, і навіть традиційне зниження активності на ринку праці у листопаді порівняно із січнем цьогоріч не зіпсувало позитивної динаміки.

У листопаді найактивнішими регіонами аналітики порталу визначили Чернігівщину, Івано-Франківську і Хмельницьку області. Щоправда, приріст по цих областях у листопаді був менш активним, порівняно з іншими осінніми місяцями поточного року.

Як і очікувалося, менша ділова активність на ринку праці спостерігається на Донеччині, Херсонщині.

З аналітичних даних також стало відомо, що найбільш затребуваними сферами стали сфери послуг: культура, шоу-бізнес, спорт та краса, медіа, видавнича справа. А лідером по росту стала HR-сфера.

Натомість у фінсфері справи значно гірші: спад активності зафіксований серед банків і страхових компаній. У сферах туристичного і готельного бізнесу, будівництва − традиційне сезонне падіння.

Нагадаємо, у рейтингу найбільш престижних професій в Україні лідерами залишаються IT-фахівці: 46% офісних працівників визначили цю професію як престижну, натомість у 2013 році результат був удвічі меншим.

На другому місці найбільш престижних професій − лікарі, які ще рік тому посідали 7-му сходинку. ТОР-3 закривають підприємці і бізнесмени із результатом у 23%.


Читати також:

  1. У липні український ринок праці активізувався
  2. Що відбувалося на ринку праці у червні?
  3. Ситуація на ринку праці в серпні
  4. Ринок праці потребує менеджерів з продажу
  5. Український ринок праці потребує робочих

Тема : News