Українці віддають перевагу дизельним авто та “автоматам”

Зазвичай на українському вторинному ринку найпопулярнішими були подібні пропозиції: “Cедан, 14 років, на бензині, з механікою”. Але поступово цей “портрет” змінюється, адже в Україну все більше завозять авто з дизельними двигунами і автоматичною коробкою передач.

Таку інформацію повідомляють аналітики порталу оголошень Slando, які дослідили пропозицію продажу легкових автівок по всій країні.

Так, у вересні цьогоріч найпопулярнішими марками на вторинному ринку авто виявилися ВАЗи (15,3%), Mercedes (6,3%), Opel (6,2%),  Volkswagen (6%), а також Ford (4,8%). Щодо ціни, то середня вартість легкового б/в авто становить 76,5 тис. грн.

Утім, середня ціна варіюється залежно від марки авто. Найдорожчими серед популярних марок стали Lexus (252 тис. грн) за вторинне авто, Toyota (142 тис. грн), а також Subaru (140 тис. грн). У сумі пропозиція таких авто на вторинному ринку не перевищує 0,5%.

Найдешевшими виявилися «Москвичі» − 11 тис. грн у середньому. При цьому вік цих автомобілів зазвичай перевищує тридцять років. На другій позиції − ЗАЗ із середньою ціною 26 тис. грн. Третє місце закріпилося за ВАЗом із 27 тис. грн за автівку.

Як виявилося, три чверті автомобілів із запропонованих працюють на бензині, майже 20% − на дизелі, а 5,3% обладнані газобалонним устаткуванням. Цікаво, що ще тогоріч відсоток дизельних автомобілів був лише 15%. Зростає також кількість прихильників автоматичної коробки передач. Наразі відсоток запропонованих легкових автівок із механічною коробкою становить менше 80%, хоча у 2012 році таких було майже 85%.


Читати також:

  1. Які автівки продають українці
  2. Як часто українці змінюють авто?
  3. Українці активно скуповують автомобілі
  4. Продажі авто в ЄС упали до критичного рівня
  5. Спеціальне мито на імпортні авто: на що очікувати?

Тема : News