В Мінфіні обговорили прогноз держбюджету на 2013 та 2014 роки

В Мінфіні обговорили прогноз держбюджету на 2013 та 2014 роки30 січня у Міністерстві фінансів України відбувся круглий стіл з обговорення прогнозу Державного бюджету України на 2013 та 2014 роки.

Захід проходив за участю представників органів виконавчої влади, міжнародних організацій, науковців та експертів.
«Для нас вкрай важливо провести саме професійну дискусію з цього приводу, адже ми хочемо дати правильні економічні орієнтири та сигнали суспільству й ринку», – підкреслив Міністр фінансів Валерій Хорошковський, відкриваючи засідання.

Такий прогноз Державного бюджету розроблений вперше в історії Міністерства фінансів. Документ побудовано відповідно до положень Бюджетного та Податкового кодексів України, Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», державних цільових програм з урахуванням найкращого досвіду розвинутих європейських країн у сфері середньострокового бюджетного планування.

Під час дискусії її учасники обмінювалися думками та пропозиціями щодо запровадження середньострокового бюджетного планування в Україні. Також обговорювалися проблеми та перспективи економіки України у майбутніх 2013-2014 роках, шляхи та сценарії її можливого розвитку.

Учасники круглого столу позитивно оцінили практику запровадження складання і публічного обговорення середньострокового бюджету та визнали, що бюджетне прогнозування – лише перший крок на шляху вдосконалення бюджетної системи України та управління бюджетним процесом.


Читати також:

  1. На економіку ЄС дивляться з песимізмом
  2. Свідоцтво платника єдиного податку буде безстроковим
  3. Київ прийняв бюджет з профіцитом у півмільярда гривень
  4. Графік роботи фінансових установ під час новорічно-різдвяних свят
  5. Morgan Stanley погіршив прогноз зростання світової економіки

Джерело : Міністерство фінансів України   |   Тема : News