В Україні купують менше житла

За повідомленням ресурсу Корреспондент.net, у серпні цьогоріч зафіксована найменша кількість угод купівлі-продажу нерухомості за останнє півріччя. Втім, кількість охочих придбати нерухомість неабияк зростає, говорять експерти DOM.RIA.com.

У повідомленні йдеться, що на фоні стрімкого зростання ринку оренди житла, сегмент продажів житлової нерухомості у Києві поки що не є активним. Зростання попиту на купівлю квадратних метрів спричинене падінням довіри українців до банківської системи. В зв’язку зі зростанням ринку оренди житла, українці все частіше роздумують над придбанням квартир для подальшої здачі їх в оренду.

Експерти DOM.RIA.com зазначають, що на попит житла в столиці впливає чимала кількість чиновників, які з’їжджаються в Київ. Також шукають житло і біженці з південно-східних областей, складаючи до 50% потенційного попиту.

Також стало відомо, що серпень не виправдав сподівання київських ріелторів: попит на оренду житла за цей місяць не досягнув навіть середнього показника минулого року. Про це повідомляє Delo.ua.

Так, згідно з даними SV Development, у липні в Києві було здано в оренду 933 квартири, натомість у серпні ріелтори мають надію вийти на 1100-1200 квартир. Навіть враховуючи потік мігрантів зі східних областей, вони не розраховують вийти на минулорічний результат, коли у літні місяці вдавалося здати в оренду майже 2 тисячі квартир.

Аналітик компанії Сергій Костецький зазначає, що чимало власників столичних квартир у секторі “економ”готові здавати житло заробітчанам і студентам, але часто відмовляють приїжджим з Донбасу.


Читати також:

  1. Лише 5% житла кияни купують з допомогою держави
  2. У Києві виникла нова категорія житла
  3. Українці менше цікавляться “хрущівками” і “сталінками”
  4. Оцінка житла в Україні впала в ціні
  5. Прогноз: у вересні ціни на столичну нерухомість почнуть зростати

Тема : industry News,News