В Україні підприємців перевірятимуть за ступенем ризику

В Україні планують затвердити критерії оцінки ступеня ризику від здійснення підприємницької діяльності.

Відповідний проект постанови Кабінету міністрів завізував урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло БРОДСЬКИЙ, повідомляється на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Згідно з документом, суб`єкти господарювання будуть поділені на різні категорії залежно від ступеня ризику – високого, середнього і незначного. Періодичність перевірок планується скоротити в 4 рази порівняно з вимогами, які були затверджені головним санітарним лікарем.

Передбачено, що планові заходи державного контролю за діяльністю підприємств з високим ступенем ризику проводитимуть не частіше як один раз на рік, із середнім ступенем ризику – не частіше одного разу на два роки, а з незначним ступенем ризику – не частіше одного разу на три роки.

Нині СЕС проводить перевірки на основі постанови головного санітарного лікаря: з періодичністю один раз на три місяці – для суб`єктів з високим ступенем ризику, двічі на рік – із середнім, раз на рік – з незначним ступенем ризику.


Читати також:

  1. Міжнародний аудит визначить ефективність використання бюджетних коштів.
  2. Чим лякає українців Інтернет майбутнього?
  3. Українцям ближче відносини з ЄС, а не з Росією, – опитування
  4. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  5. Українські працівники замислюються про зміну фаху.

Джерело : УНІАН   |   Тема : News