Випускники яких вишів для українських працедавців найцінніші?

Наймаючи на роботу молодого спеціаліста, три з п’яти українських працедавців звертають увагу на його диплом, повідомляє портал hh.ua. Керівники компаній особливо цінують рейтингові національні виші, натомість приватні навчальні установи не викликають в них довіри.

Найпрестижнішими вважаються такі вищі навчальні заклади (далі − ВНЗ), як КНУ ім. Т. Шевченка, НУ «Києво-Могилянська академія» і НТУУ «КПІ», а найбільше вони б хотіли бачити у своїх компаніях випускників, окрім названих ВНЗ, також КНЕУ ім. В. Гетьмана та НТУ «Харківський політехнічний інститут».

До ТОП-10 вітчизняних вишів, за версією представників компаній, також увійшли НАУ, ЛНУ ім. І. Франка, НУ «Львівська політехніка», ХНУ ім. В.Н. Каразіна, а також НЮУ ім. Я. Мудрого, що в Харкові.

Також стало відомо, що українська молодь має значні труднощі з пошуком хорошої роботи. Так, троє з п’яти молодих спеціалістів хочуть змінити місце працевлаштування. Вони визнали, що навчалися лише для того, щоб отримати “папірець”, а необхідні навички здобули самостійно в ході стажування. Оскільки досить часто університетська освіта не виправдовує очікування студентів, вони вже в процесі навчання розчаровуються в майбутній професії.

До речі, нещодавно Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, назвала країни, що лідирують за обміном студентами з Україною, повідомляє «РБК-Україна». Так, на першому місці опинилася Польща, а друге посіла Німеччина.

Як зазначає експерт, наша держава активно співпрацює з цими країнами, має налагоджені обміни в рамках програми Еразмус+, білатеральні програми та спільні проекти.

Жодної схожої новини.

Тема : industry News,News