Як почався рік на ринку нових автомобілів?

У січні 2015 року продажі на ринку нових автомобілів становили всього 2,597 тисяч одиниць. Такий результат є в 4,6 рази меншим за січневий показник минулого року.  Таку інформацію оприлюднила на своєму сайті асоціація “Укравтопром”.

У повідомленні асоціації йдеться, що український ринок нових авто розпочав рік із антирекорду. Не тільки зменшилися продажі, але й відчутно змінилася структура авторинку.

Так, за аналізований період лідером став бренд Nissan із часткою 13%, хоча у січні 2014 року він посідав всього 9-те місце. При цьому продажі Nissan впали до 340 одиниць, скоротившись на 35%.

На другому місці опинився французький автобренд Renault, попри те, що у січні минулоріч він посідав восьме місце. Обсяги продаж тут впали на 65%, до 200 одиниць.

Третє місце посіла Skoda із результатом в 188 проданих авто. Ще рік тому в Україні було придбано на 542 одиниці більше, але тоді Skoda посідала лише 5-ту позицію у рейтингу.

На четвертому і п’ятому місцях − Toyota (180 одиниць) і Mazda (174 авто). Минулоріч Toyota посідала другу сходинку у рейтингу, натомість Mazda − лише 15-ту.

Аналітики асоціації резюмують: “Нові авто французько-японського альянсу не лише посіли два перших місця у січневому рейтингу, але й забезпечили більше 1/5 від усіх продажів на українському ринку нових автомобілів”.

Нагадаємо, у січні 2014 року на автомобільному ринку України лідерами був бренд Geely, разом з яким до ТОР-5 увійшли Toyota, ZAZ, Ford, а також Kia.


Читати також:

  1. В Україні збільшився продаж автомобілів
  2. Що відбувається на українському ринку нових авто?
  3. Ринок нових автомобілів впав майже вдвічі
  4. Виробництво автомобілів в Україні впало в 9 разів
  5. Україна за десять місяців 2011 року збільшила випуск автомобілів на 42%

Тема : industry News,News