Які автомобілі українці купують найохочіше?

Згідно з дослідженням, проведеним аналітиками порталу AUTO.RIA.com, вдалося з’ясувати, які б/в автомобілі найшвидше продаються в Україні.

Оскільки продавці самі зазначають в оголошенні, коли автомобіль вже проданий, на основі цих даних і формувалася статистика продажів. Отже, на вторинному ринку автомобілів найшвидше продаються ВАЗи. Так, середній термін продажу цих авто становить 9,4 дні. Найпопулярнішими моделями цієї марки виявилися ВАЗи 2101 і 2106.

Другу позицію у рейтингу б/в авто, які швидко продаються, посів бренд Daewoo. На продаж таких моделей як  Lanos, Matiz і Sense продавець витрачає в середньому 9,6 днів. На третьому місці − вітчизняна марка ЗАЗ. Продавцям автомобілів “Таврія” і “Славута” доводиться очікувати на покупця 9,7 днів.

Трохи відстають від ТОП-3 автівки Chevrolet Aveo і Skoda Octavia A5, оголошення щодо продажу яких у середньому є актуальними 9,8 і 10 днів відповідно.

Окрім цього, дані дослідження продемонстрували, що найменший середній термін продажу був зафіксований на Вінниччині, Дніпропетровщині і Харківщині. Натомість найдовше автомобілі продаються на Миколаївщині. Цікаво, що Київ та область посіли за цим показником четверте місце.

До речі, згідно з даними видання “Капітал”, українці менш охоче купують іномарки через введення спецмита і утилізаційного збору. Так, у листопаді поточного року імпорт нових автівок був удвічі меншим, аніж за аналогічний період минулоріч. За 11 місяців поставки легкових автомобілів спали на 15%, становивши 160 тисяч одиниць на загальну суму $2,7 млрд.


Читати також:

  1. Українці активно скуповують автомобілі
  2. Українці віддають перевагу дизельним авто та “автоматам”
  3. Які автомобілі не подорожчають після введення нового мита
  4. Українці більше купують нерухомість
  5. Імпортні автомобілі можуть додатково зрости в ціні

Тема : News