За підсумками року український авторинок показав скорочення

За результатами минулого року учасниками українського автомобільного ринку було продано 201566  новеньких легкових автомобілів. Цей показник на 7,4% менший, аніж у 2012 році. Тоді покупці стали власниками 217581 автівки. Як підсумовує AUTO-Consulting, 2013 рік для автомобільного ринку України став кризовим, коли продажі скорочувалися.

Щодо грудневого показника, то усі дилери реалізували в цей період лише 16209  нових авто. Не допомогло продавцям навіть підвищення збуту на фоні листопада. У підсумку грудневий показник 2013 року виявився на 16% меншим, аніж за аналогічний період 2012-го. Та більш того − продажі автомобілів у грудні були найгіршими за останні 4 роки. Нижчий показник експерти зафіксували лише у 2009 році.

Неабиякого удару для дилерів завдало і спецмито на ввіз нових автомобілів, що було введене у квітні минулоріч. Втім, така подія мала і позитивні наслідки, адже частка автомобілів на дизелі від усіх реалізованих нових авто вже перевищила 20%.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, які автомобілі на українському вторинному ринку продаються найшвидше. Як виявилося, це автівки марки ВАЗ. Для продажу однієї автівки ВАЗ продавцю знадобиться у середньому 9,4 дня. На другому місці в цьому рейтингу, складеному аналітиками AUTO.RIA.com, − Daewoo із моделями Lanos, Matiz та Sense. Продавці цих моделей чекають на покупця в середньому 9,6 дня. Трійку лідерів замикає вітчизняний ЗАЗ із показником 9,7 дня.


Читати також:

  1. Вітчизняний авторинок відчутно просів
  2. Кількість автівок на тисячу населення зросте
  3. Україна за десять місяців 2011 року збільшила випуск автомобілів на 42%
  4. Продажі автівок в Україні активізувалися завдяки спецмиту
  5. Які автомобілі українці купують найохочіше?

Тема : News