2/3 смартфонів використовують для виходу в Мережу

Згідно з нещодавніми статистичними даними, дві третини користувачів “розумних телефонів” використовують ці гаджети для виходу в Інтернет, хоча ще минулоріч цей показник був значно меншим. Таку інформацію повідомляє infox.ru.

Це дослідження було проведене аналітичною компанією Pew Research Center, аналітики якої дослідили ситуацію у Сполучених Штатах. Втім, у звіті зазначається, що загальносвітова картина використання смартфонів не особливо відрізняється від американської.

Так, станом на початок осені цього року 63% повнолітніх американців, що мають смартфони, регулярно використовують їх для виходу в Інтернет. Для порівняння: у 2009 році таких було наполовину менше.

У дослідженні також йдеться про те, що користувачі смартфонів не лише перевіряють електронну пошту та читають повідомлення у соцмережах. Так, 21% власників смартфонів працюють в Інтернеті з гаджетів значно частіше, аніж з ПК.

У 2009 році 31% власників комунікаторів користувалися послугою мобільного Інтернету. У 2012 році їхня кількість зросла до 55%.

Також у компанії Pew Research Center повідомляють, що мобільні засоби зв’язку використовують 91% населення. Зважаючи на швидке зростання популярності смартфонів і одночасному зниженні попиту на звичайні сотові, нинішній показник 63% скоро перетвориться на 70% і продовжить зростання.

Компанія також оприлюднила низку інших досліджень. Так, виявилося, що найактивнішими користувачами мобільного Інтернету є молодь віком 18-29 років, а також афроамериканці. Прогнозовано, що у сільській місцевості населення не надто активно використовує можливості Інтернету на мобільних гаджетах, а от у містах – навпаки. З метою збору цих статистичних даних Pew Research Center опитала майже 2300 дорослих американців.


Читати також:

  1. У другому півріччі поставки смартфонів зросли
  2. Ринок смартфонів зріс на 45%
  3. Усього 8% компаній використовують хмарні технології
  4. Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілля
  5. Скільки українців користуються Інтернетом

Тема : industry News