А скільки разів на день ви відвідуєте соцмережі?

Чи підраховуєте ви, скільки разів на день заходите у свої акаунти в соціальних мережах? На думку аналітиків IDC, вам немає про що хвилюватися, якщо ви заходите в соцмережі не частіше 14 разів на день.

Так, компанія провела дослідження серед американських користувачів Facebook у віці від 18 до 44 років. Загальна кількість опитаних становить 7 446 осіб, половина з яких мають смартфони.

Результати дослідження демонструють, що майже 80% респондентів не пізніше, ніж через 15 хв. опісля пробудження, беруть свої смартфони і виходять в інтернет, найчастіше саме з метою відвідати сторінку в соцмережі або щоб перевірити пошту. Це здається неймовірним, але 62% опитаних хапають свої смартфони і виходять в Мережу фактично після пробудження, не витримуючи навіть 15 хв. Серед молоді віком 18-24 роки ці показники становлять 89% та 74%.

Оскільки спонсором опитування була Facebook, тому питання здебільшого пов’язані саме із соцмережами. Виявилося, що 70% власників смартфонів є активними користувачами цієї соціальної мережі, половина з яких перевіряє свій акаунт, як мінімум, раз на день. Пік відвідувань, як і очікувалося, припадає на вечір, а також на кінець робочого дня.

Також результати дослідження виявили, що середньостатистичний користувач протягом робочого дня заходить на свій акаунт у Facebook 13,8 разів. Одне відвідування у середньому триває 2:22 хв. Тобто, у сумі користувач витрачає приблизно 30 хв. Цікаво, що півгодини − це приблизно п’ята частина усього часу, який ми щоденно витрачаємо на комунікацію у цілому.

До речі, нещодавно Інтернет асоціація України підрахувала, що в державі нараховується 19,7 млн активних інтернет-користувачів (особи старше 15 років), а рівень проникнення інтернету на території України склав фактично 44%.


Читати також:

  1. Керівники вважають, що соцмережі знижують продуктивність праці
  2. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом
  3. Скільки українців користуються Інтернетом
  4. Що бренди забули на Facebook?
  5. Податкова продовжила робочий день через перереєстрації єдинників

Тема : industry News