Більшість компаній планують підвищити витрати на віртуальне навчання у 2013 році

Більшість менеджерів з персоналу планують у 2013 році підвищити рівень застосування онлайн-навчання у своїх компаніях. Такі дані дослідження, проведеного компанією ON24 Inc.

Зокрема, 91% HR-спеціалістів та фахівців з корпоративного навчання у 2013 році збираються більше використовувати інструменти віртуальних тренінгів у своїх фірмах. Крім того, 33% з них стверджують, що вони мають на меті підвищити обсяги віртуального навчання більш ніж на чверть.

Серед основних переваг цієї форми навчання респонденти назвали скорочення часу на дорогу викладачів та персоналу (83% опитаних), зручність (83%), меншу затратність (79%), простіше залучення експертів з компанії (52%), більшу залученість персоналу (43%) та послідовність навчання (38%).

81% опитаних переконані, що віртуальне середовище ефективніше для навчання співробітників внутрішнім корпоративним стандартам та нормам (так званий compliance training). Крім того, за допомогою віртуальних інструментів можна ефективно проводити тренінги з продажів, IT та адміністрування.

Для віртуального тренера, на думку респондентів, найважливішими є вміння проводити тести, опитування та використовувати соціальні медіа (88%). Також коучі мають бути фасилітаторами (людьми, що добре організовують групову комунікацію), розумітися на технологіях (69%), мати експертні знання (60%) та бути розважливими (50%).

В опитуванні взяли участь 3000 учасників конференції Virtual Learning Edge. Серед респондентів спеціалісти, що представляють широке коло сфер та галузей, включаючи фінансову, банківську, страхову сфери, IT-технології, охорону здоров’я, державну службу та освіту.

До речі, нещодавно компанія CEB опублікувала щорічний звіт Executive Guidance. Дослідження виявило, що більшість керівників очікують значного підвищення ефективності своїх співробітників для досягнення цілей бізнесу у 2013 році.

Для цього, на думку топ-менеджерів, працівникам потрібно пристосовуватись до постійних змін, вони повинні прагнути до налагодження комунікацій із широким колом спеціалістів та бути спроможними реально оцінювати компетенції своїх колег.


Читати також:

  1. ТОП-5 світових трендів соціальних медіа в 2013 році
  2. У 2013 році ринок реклами на радіо може зрости на 20%
  3. МВФ знизив прогноз зростання світової економіки в 2013 році до 3,9%
  4. Рейтинг найбільш соціально відповідальних компаній у 2012 році
  5. Більшість українських студентів суміщають роботу з навчанням

Тема : industry News