Бізнесу пророкують відчутні зміни

2013 рік принесе бізнесу цілий ряд важливих змін, стверджує Інґрід Вандервельдт, яка працює з бізнес-інкубатором корпорації Dell. Експерт виділила п’ять ключових тенденцій розвитку сучасного підприємництва.

Альтернативні шляхи фінансування

Більшість підприємців починають власний бізнес за рахунок особистих активів та капіталу. Але сьогодні в бізнесменів з’являються альтернативні та інноваційні варіанти фінансування. Наприклад, через краудфандінг-ресурси (такі як Kickstarter), сайти спільного кредитування (peer-to-peer), або скориставшись коштами спеціально створених фондів на підтримку перспективних проектів.

Технології і розширення

За швидких темпів росту обсягів інформації і повсюдного використання хмарних рішень бізнес усе більше буде звертати увагу на технології, вбачаючи в них стратегічну перевагу. Обмежені бюджети спонукатимуть власників залучати зовнішніх IT-експертів для отримання індивідуальної консультації для визначення конкретної потреби бізнесу.

Проблема кадрів

Тур корпорації Dell по 9 містах «Go Local» допоміг виявити, що власники підприємств «полюють» за найкращими талантами та перспективними кадрами. Багато чого можна досягти шляхом розширення екосистеми власного бізнесу, а також шляхом максимізації поточного і потенційного людського капіталу. Для цього як ніколи цінними будуть онлайн- та персональні мережеві можливості.

Підприємці молодіють

Підлітки та молодь дедалі частіше засновують великий бізнес до вступу в коледж. Вони розробляють різноманітні стартапи, ведуть блоги, займаються видавничою діяльність. Для того щоб захистити їхній бізнес, підтримати порадами, допомогти із запуском та розгортанням бізнесу, створюються фонди та інститути підтримки, такі як Clinton Global Initiative University (CGIU).

Соціальне підприємництво

Наразі дуже важливі не тільки економічні, але й соціальні та екологічні аспекти ведення бізнесу. Значна увага, приділена таким проблемам підприємництва, стимулювала появу різноманітних конкурсів та стипендій за кращі практики ведення соціально відповідального бізнесу.


Читати також:

  1. Банківській сфері пророкують зміни
  2. Шість порад для успішного ведення бізнесу
  3. Google випередила Microsoft на ринку ПЗ для бізнесу
  4. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  5. Влада зробить крок назустріч бізнесу?

Тема : industry News