Ціни на смартфони падають в усьому світі

Як стало відомо з дослідження компанії International Data Corp, що займається дослідження ринків, за останні два роки середня ціна на “розумні” телефони знизилася в середньому на 16%.

Серед основних причин здешевлення смартфонів фахівці IDC називають стрімке розповсюдження смартфонів не лише в заможних державах, але й на ринках країн, що розвиваються.

За даними дослідження, середня ціна смартфонів у роздріб в світі всього за два останніх років знизилася з $443 до $372. За прогнозами аналітиків компанії, вже до 2017 року середня світова вартість продажу цих гаджетів опуститься до позначки у $307.

Таке стрімке падіння пояснюється тим, що громадяни країн, що розвиваються, переважно користуються застарілими моделями телефонів та 3G.

Також у рамках дослідження аналітиками було переглянуто у бік збільшення прогноз щодо росту кількості світових поставок “розумних” телефонів. Згідно з ним, поставки смартфонів повинні перевищити 1 млрд одиниць, що на 40% більше, аніж минулоріч. Це, перш за все, пов’язано зі збільшенням ринків у країнах, економіки яких розвиваються.

Ринки розвинених країн вже неабияк насичені цими гаджетами. Саме тому виробники смартфонів все більше орієнтуються на ринки, що розвиваються. До речі, останнім часом в Україні все популярнішими стають смартфони на дві SIM-картки.

Так, у червні поточного року за повідомленням компанії GfK Ukraine, загалом було продано 406 тисяч мобільних телефонів, з них майже 60% − це гаджети з підтримкою двох SIM-карт. Зокрема серед цих пристроїв зростає частка смартфонів.


Читати також:

  1. Смартфони набирають популярність
  2. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  3. Ринок смартфонів зріс на 45%
  4. Продажі планшетів невдовзі впадуть?
  5. У США Україну назвали головною піратською країною у світі

Тема : industry News