Цього року очікується попит на випускників бізнес-шкіл

В 2013 році роботодавці будуть звертати більше уваги на випускників бізнес-шкіл, а також на співробітників з великим досвідом роботи. Такі дані дослідження освітньої організації Graduate Management Admission Council (GMAC).

Так, результати опитування показали, що 76% роботодавців у 2013 році планують найняти випускників зі ступенем MBA, тоді як у минулому році тільки 69% компаній взяли на роботу претендентів з дипломом бізнес-школи. У цьому році очікується попит на випускників бізнес-шкіл.

Попри підвищення попиту на таких фахівців, поки це не свідчить про зміцнення ринку праці. Він продовжує працювати під диктовку роботодавців, йдеться в дослідженні GMAC.

Разом з тим, подібна тенденція заспокоює суперечки про те, чи виправдовує ступінь MBA витрачені на нього кошти, відзначає Еллен Зентнер, виконавчий директор Nomura U.S. Крім того, рівень безробіття серед людей з бізнес-дипломами нижчий, ніж серед інших, додає вона.

Роботодавці розуміють, що співробітники зі ступенями MBA − гарний вклад під час економічної нестабільності. Компаніям потрібні кадри, які володіють необхідними навиками й здатні швидко пристосовуватися до змін, що відбуваються, говорить Дейв Уілсон, президент і виконавчий директор GMAC.

Згідно з дослідженням роботодавці готові запропонувати випускникам бізнес-шкіл зарплату, яка буде корелюватися з темпами росту інфляції (43%) або випереджати її (13%).

Райдужні перспективи в новому році і в кандидатів з великим досвідом роботи. Так, 85% опитаних роботодавців виявили бажання взяти на роботу таких співробітників, а от торік попит був на 3% менший.

Разом з тим, упав попит на випускників вузів – 78% компаній планують наймати дипломованих фахівців, у 2012 році таких було 80% .

Магістрів менеджменту готові взяти 43% роботодавців, близько 40% опитаних збираються забезпечити роботою магістрів у сфері бухобліку, а 39% − магістрів фінансової сфери, наводять цифри автори дослідження.

Некомерційна освітня організація GMAC провела опитування більш як 2000 роботодавців з усього світу. 45 опитаних компаній входять у рейтинг Fortune 500.


Читати також:

  1. Рейтинг найкращих бізнес-шкіл світу
  2. У світі зростає попит на інженерів
  3. 4G-зв’язок для українських шкіл забезпечать три оператори
  4. Цього року Київ заробив на рекламі більше 100 млн грн
  5. В Україні не очікується зростання ринку M&A

Тема : industry News