Дослідження: вільний робочий графік підвищує продуктивність праці

Вільний робочий графік підвищує продуктивність праціОпитування, проведене компанією Regus – глобальним постачальником рішень для організації робочого простору, виявило, що 81% компаній повідомили про підвищення продуктивності праці в результаті створення гнучких робочих графіків для своїх співробітників, а 83% спостерігають пряму залежність між підвищенням доходів і гнучкістю в умовах роботи.

Крім того, 72% опитаних вважають, що гнучкість в роботі дозволяє їм економити енергію і зберігати мотивацію.
Половина респондентів заявляє, що тепер вони працюють мобільно значно більше, ніж раніше. Ще 69% опитаних стверджують, що гнучкий графік роботи позитивно позначається на здоров’ї співробітників.

«Розвиток у галузі технології і мереж, а також запити працівників на більшу збалансованість роботи та приватного життя привели до того, що гнучкі умови праці стали нормою, а не винятком з правил. Результати даного дослідження є підтвердженням того, що компанії по всьому світу починають помічати прямий зв’язок між підвищенням продуктивності та прибутковості та гнучкими умовами роботи», – відзначає представник Regus.

При цьому гнучкий робочий графік частіше застосовується в малому бізнесі: 80% співробітників невеликих компаній вважають, що умови їхньої роботи стали більш гнучкими, ніж раніше. У великих компаніях такий показник дорівнює 68%.

У дослідженні брали участь понад 16 тис. представників вищого виконавчого керівництва різних компаній та різних країн.


Читати також:

  1. Графік роботи фінансових установ під час новорічно-різдвяних свят
  2. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом
  3. Українці нещасні на роботі
  4. Третина співробітників вважають свого боса некомпетентним
  5. Податкова продовжила робочий день через перереєстрації єдинників

Тема : industry News