Експерти з’ясували, з яких причин звільняють співробітників

Експерти з’ясували, з яких причин звільняють співробітниківМинулого року більшість співробітників найчастіше втрачали роботу через нецільове використання робочого часу та Інтернету. Такі дані дослідження оприлюднила компанія Falcongaze.

Згідно з результатами дослідження, 33% звільнених співробітників використовували робочий час та Інтернет не для своїх прямих обов’язків. Вони проводили свій робочий час за переглядом розважальних сайтів, читаючи новини, спілкуючись у соцмережах і меcеджерах, і навіть за переглядом фільмів і онлайн-іграми, за що їх, врешті-решт, і звільняли.

Друге місце в рейтингу причин звільнень – обговорення компанії або її керівників в Інтернеті (за це звільняли в 21% випадків).

Далі йде корупція: за такі порушення роботу втратили 14% співробітників.

Нижче за списком – пошук нової роботи співробітником – 12% і безвідповідальність у поводженні з конфіденційними даними – 11%. До цієї категорію входять співробітники, чиї помилки принесли компанії збитки.

За випадки промислового шпигунства на користь конкурентів роботу втратили 6% співробітників.

На останньому місці рейтингу – порушення внутрішніх правил компанії. З цієї причини втратили роботу 3% від загального числа звільнених співробітників


Читати також:

  1. Третина співробітників вважають свого боса некомпетентним
  2. В Україні з’явилася нова соціальна мережа
  3. Експерти прогнозують дефіцит торгового балансу в 2012 році
  4. Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети
  5. Київ має намір у 2012 році заробити на рекламі не менш як 100 млн грн

Тема : industry News