Facebook б’є рекорди відвідуваності

facebook1

Засновник найбільшої в світі соцмережі Facebook Марк Цукерберг написав на своїй сторінці, що кількість користувачів, які хоча б раз на місяць відвідують сайт, перевищила мільярд.

“Цього ранку активних користувачів Facebook стало понад мільярд. Якщо ви читаєте це, дякую. Для мене і моєї команди велика честь працювати для вас “, − написав Цукерберг.

Засновник соціальної мережі пишається своєю командою, котра змогла підключити до мережі таку кількість людей і цим подолати мільярдний рубіж. Цукерберг запевнив, що буде працювати щодня, аби зробити соцмережу ще кращою.

Варто зазначити, що за три місяці аудиторія Facebook зросла на 45 млн. Про перевищення порогу 955 млн активних користувачів повідомлялося у липні цього року, а 900 млн користувачів уже було зареєстровано у квітні 2012 року.

Як відзначає Цукерберг у своєму повідомленні, можливість спілкування мільярду людей у світі за допомогою Facebook є його головною заслугою.

За даними сервісу SocialBakers, у США найбільша аудиторія Facebook, вона  становить 166,1 млн користувачів. В Україні активними користувачами найбільшої соціальної мережі є близько двох мільйонів осіб. Наразі соціальна мережа шукає інші шляхи заробітку, наголошуючи на ефективності платформи як рекламоносія.

Нагадаємо, у липні одна американська інтернет-компанія заявляла, що 80% всіх кліків від реклами у Facebook здійснюють боти. У такий спосіб соціальна мережа змушує фірми витрачати великі бюджети на рекламу.

Через місяць Facebook  повідомив про 8,7%  фальшивих профілів користувачів, що становить 83,09 млн сторінок. За повідомленням незалежних експертів, цей показник може бути заниженим адміністрацією мережі, а насправді є вдвічі більшим.


Читати також:

  1. Зросли витрати на рекламу в Facebook
  2. Що бренди забули на Facebook?
  3. Число користувачів Інтернету перевищило 2,2 млрд
  4. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом
  5. Facebook збирається вийти на IPO

Тема : industry News