Fortune назвав Google кращим роботодавцем 2013 року

Fortune разом з CNNMoney склали список 100 кращих компаній-роботодавців у 2013 році.

У рейтингу беруть участь американські роботодавці, які подали відповідні заявки. У процесі складання рейтингу аналізується вся структура компанії  - від топ-менеджменту до рядових підрозділів. Оцінки виставляються за такими критеріями: репутація, повага, чесність, гордість за компанію й товариськість. Матеріальна складова хоч і не основна, проте відіграє істотну роль.

Цього року перше місце дісталося інтернет-гіганту Google. У розпорядженні співробітників корпорації три оздоровчих центри, спорткомплекс, численні пільгові послуги, місця для відпочинку й відпустки. Крім того, співробітників приваблює місія компанії, корпоративна культура й комфортні умови праці. Торік Google також посів перше місце.

Другу сходинку рейтингу отримала ще одна IТ-компанія − SAS, яка надає рішення в галузі бізнес-аналітики. Компанія виділяється уважним ставленням до своїх співробітників, високою оплатою праці, бонусами, а також робочою філософією, яка залишає хороші можливості для особистої ініціативи.

На третє місце піднялася компанія CHG Healthcare Services, що надає послуги підбору медичного персоналу. Серед співробітників компанії проводяться всілякі талант-шоу й конкурси на різну тематику.

Опустилася на дві сходинки порівняно з торішнім рейтингом одна із провідних консалтингових фірм The Boston Consulting Group. У компанії підтримують баланс «між роботою й життям», наприклад, використовують систему «червоних прапорців», щоб знати, хто зі співробітників давно не брав відпустки.

Цікаво, що лідери IТ-ринку − Apple і Facebook − не потрапили до списку 100 найкращих. Причини їх відсутності точно невідомі, можливо, компанії не подавали заявку на участь. Ще один гігант індустрії високих технологій − Microsoft − посів лише 75 місце.

Подібний рейтинг підготувало й ділове видання Forbes. За результатами анонімного опитування серед працівників різних компаній, лідером став Facebook, а Google у цьому списку тільки на четвертому місці.


Читати також:

  1. Forbes назвав найвпливовіші бренди світу 2012 року
  2. Найдорожчим за значенням у медіа став Google
  3. Google змінить систему пошуку
  4. Google випередила Microsoft на ринку ПЗ для бізнесу
  5. У топ-500 компаній Європи увійшли 50 українських

Тема : industry News