Google випередила Microsoft на ринку ПЗ для бізнесу

Через кілька років активної конкуренції й постійного впровадження інноваційних продуктів корпорація Google не тільки посіла стабільне місце на ринку програмного забезпечення для корпоративного сегмента, але й потіснила колишнього лідера ринку – Microsoft.

Так, набір рішень для бізнесу Google Apps, до якого входять додатки для роботи з текстом, а також фото- і відеоконтентом, уже доступний користувачам у хмарному варіанті. Неочікувано для багатьох ці додатки стали популярними серед великих підприємств, хоча продукт створювався в основному для стартапів і компаній малого бізнесу.

За минулий рік продукти Google досягли значних успіхів. Так, в американському Департаменті внутрішніх справ більш як 90 тис. осіб використовують додатки компанії, ще одним прикладом служить швейцарська фармацевтична компанія Hoffmann-La Roche, де 80 тис. співробітників працюють із програмними продуктами IТ-гіганта.

Однією із причин настільки  стабільного росту популярності рішень від Google є цінова політика корпорації. Так, за пакет додатків компанія бере з користувача абонентську плату в розмірі 50 дол. у рік. При цьому відновлення програм здійснюється безкоштовно. Для порівняння, ціна на аналогічний продукт Microsoft у наступному році становитиме 400 дол. за пакет додатків, ліцензованих для одного робочого місця, а за розширення доведеться платити окремо.

Однак редмондський гігант пропонує своїм постійним партнерам істотні знижки на пакет Microsoft Office, іноді їх розмір досягає половини вартості продукту. Разом з тим, Google нині знижок не пропонує, хоча це й не відображається на кількості залучених клієнтів.

Нагадаємо, у недавньому дослідженні Deutsche Bank аналітики пророкують технічну революцію в банківській сфері, у результаті якої традиційні фінансові установи замінять теперішні гіганти IТ-сектора, такі як Google і Apple.


Читати також:

  1. Microsoft почав продавати хмарний сервіс Office 365 в Україні
  2. Найдорожчим за значенням у медіа став Google
  3. Google змінить систему пошуку
  4. LinkedIn склав рейтинг найбільш популярних роботодавців
  5. Шість порад для успішного ведення бізнесу

Тема : industry News