Інвестори віддають перевагу “хмарі”

Результати аналізу стану ринку венчурного капіталу, що був проведений компанією J’Son & Partners Consulting, свідчать, що до 2015 року Сполучені Штати залишаться головним ринком венчурного капіталу. Китайський ринок, у свою чергу, зростатиме швидкими темпами.

Для американських венчурних фондів залишаються привабливими галузі ПО, біотехнологій, а також медійних проектів.

Втім, попри те, що ринок венчурних інвестицій США є одним із найбільш перспективних, за останні десять років кількість венчурних фондів відчутно скоротилася. Аналогічною є ситуація у Західній Європі: тут за останні 12 років кількість фондів скоротилася на 63%.

Найбільш активно інвестують в інтернет-проекти − майже 30% від загальної кількості угод. Така ситуація пояснюється невисокою капіталоємністю інтернет-проектів, а також те, що інвестор може розраховувати на позитивний результат від своїх інвестицій у короткотривалій перспективі (до 3 років).

Також стало відомо, що з 2009 року зростає не лише кількість угод у сфері венчурних фондів, але й збільшується їх обсяг. До прикладу, в 2009 році загальна кількість угод становила менше 50, а загальних обсяг складав $124 млн, натомість вже у 2012 році було укладено 130 угод на суму $397 млн, з яких майже 60% припали на сектор телекомунікацій.

За прогнозами експертів компанії, до 2015 року очікується збільшення обсягів інвестування у сектор IT. Очікується, що увага інвесторів зміститься з електронної торгівлі у бік хмарних технологій.


Читати також:

  1. Маркетологи віддають перевагу LinkedIn
  2. Українці віддають перевагу дизельним авто та “автоматам”
  3. Покупці віддають перевагу перевіреним брендам
  4. Інвестори в Україні позбуваються цінних паперів
  5. Західні інвестори вкладають гроші в українських розробників ігор

Тема : industry News