Кількість відеореклами в Україні зросла на 10 000%

Згідно з нещодавнім дослідженням, за останні п’ять років в Україні відбулося стрімке зростання відеоінвентарю − на 10 000%. Така інформація була отримана у ході спільного дослідження тенденцій відеореклами компаніями Digi Mediа та AdVideo.

У поточному році показники перегляду відео в Уанеті зросли і досягнули позначки у 510 млн, хоча ще у 2008 році це число дорівнювало 5 млн.

Аналітики компаній стверджують, що відеореклама сьогодні є повноцінним доповненням до телевізійної та, більш того, телевізійні бюджети поступово переходять в Уанет − зараз відсоток ТБ-бюджетів у частці відеореклами онлайн становить до 15%.

Як зазначає Дмитро Лисицький, директор United Online Ventures, до складу якого входить Digi Media, навіть згідно з консервативним сценарієм зростання інвентарю онлайн відеореклами, цей рекламний формат усього за п’ять років наздожене телебачення. За останні три роки динаміка зростання інвентарю становила 500%.

Серед факторів зростання онлайн відеореклами експерти називають можливість збільшення охоплення ТБ-кампаній, адже аудиторія активних молодих людей віддає перевагу перегляду відео саме у Мережі, ігноруючи телевізор.

Так, Iнтернетом користуються фактично 90% молодих українців віком  від 14 до 25 років (у містах з населенням більше 50 тисяч). Також саме відеореклама визнана більш ефективною комунікаційно, аніж інші, більш традиційні, формати інтернет-реклами.

З дослідження також стало відомо, що найбільш популярними форматами відеореклами в українському сегменті Мережі є pre-roll та content-roll, що становлять 59% і 31% від сукупного інвентарю відповідно. Інші 10% припадають на такі формати: pause-roll, mid-roll, а також post-roll.

Також нагадаємо, що згідно з інформацією, отриманою у ході дослідження видання Puls Biznesu, стало відомо, що частка відеореклами в вітчизняному сегменті Мережі становить 75%, що є найбільшим показником серед країн Східної і Центральної Європи.


Читати також:

  1. Інтернет-реклама закріпилася в новому форматі
  2. В Україні збільшилася кількість зовнішньої реклами
  3. Глядачі переходять з телевізорів на мобільні пристрої
  4. В Україні з’явилася нова соціальна мережа
  5. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом

Тема : industry News