Компанії сумніваються у здатності своїх менеджерів ефективно розвивати бізнес

За даними опитування, проведеного Korn/Ferry Institute, 75% топ-менеджерів сумніваються у здатності своїх управлінських команд ефективно розвивати бізнес та “генерувати зростання” у 2012 році.

Більше половини учасників дослідження (52%) стверджують, що їхні компанії повинні зосередитися на залученні нових талановитих співробітників та більше інвестувати у розвиток талантів серед управлінського персоналу. Крім того, 23% опитаних вважають за необхідне повністю переглянути політику залучення управлінських талантів.

На питання, чи вплинув брак зовнішніх талантів на затримку розвитку компанії, 73% респондентів відповіли  «Так». Через це компаніям не вдалося пройти процес злиттів та поглинань (6%), розширити  географію присутності(11%), запустити  нові продукти (6%) та реалізувати інші ініціативи (32%).

Якщо говорити про процес наступництва, близько 45% респондентів визнали, що їхні компанії здебільшого орієнтуються на пошук талантів всередині організації. При цьому 37% впевнені у відсутності явних причин для такого просування.


Читати також:

  1. Нацбанк буде розвивати систему безготівкових розрахунків
  2. Найбільші бізнес-помилки 2011 року
  3. Кіберзлочинність стала одним із п’яти найпоширеніших економічних злочинів в Україні
  4. Рекламу в мобільних телефонах ігнорують більшість користувачів
  5. Рейтинг найкращих бізнес-шкіл світу

Джерело : Management.com.ua   |   Тема : industry News