Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілля

Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілляНайчастіше жителі Україні використовують Інтернет для перегляду фільмів, прослуховування музики, читання і онлайн-ігр. Такі дані дослідження, проведеного компанією Research & Branding Group

На сьогоднішні 25% українських користувачів використовують Інтернет для дозвілля. З метою спілкування в мережу виходить 19% українців, за свіжими новинами  – 19%.

Разом з тим, для роботи та навчання  всесвітню павутину використовують лише 17% респондентів. Для пошуку друзів, людей зі спільними інтересами  – 12% українців.

У той же час більше половини опитаних (59%) зазначили, що взагалі практично не користуються Інтернетом.
Найбільш відвідуваними українськими інтернет-користувачами сайтами є «Одноклассники» (ними користуються 22% користувачів Інтернету) і «ВКонтакте» (20%). Далі йдуть «Google» (11%) та «Yandex» (10%).

Компанія Research & Branding Group проводила опитування 10 по 20 лютого 2012 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 осіб. Очікувана середня помилка вибірки становить + -2,2%


Читати також:

  1. Кожен другий українець вважає, що на телебаченні надто багато реклами
  2. Майже кожен четвертий український банк закінчив 2011 рік зі збитком
  3. Українські інтернет-користувачі зареєстрували більше мільйона блогів
  4. Українці витратили майже 2 млрд. євро на інтернет-покупки
  5. Дослідження: 13,6 млн людей в Україні користуються інтернетом

Джерело : Research&Branding Group   |   Тема : industry News