Кожен п’ятий офісний працівник заради роботи готовий на переїзд

Кожен п’ятий офісний співробітник готовий змінити місце проживання заради хорошої роботи, такі результати нового опитування кадрового порталу hh.ua.

Найпопулярнішими для шукачів стали Київ, Одеса, Крим, Дніпропетровськ, Львів і Харків. Міграція з регіонів до Києва і в протилежному напрямку відрізняється, зазначають експерти.

Якщо охочі працювати в столиці спершу переїжджають, а вже потім займаються пошуком роботи, то ті, хто вирішив втекти подалі від київського шуму, насамперед шукають підходящу роботу. Такий претендент вибирає один або кілька регіонів і зазначає можливість переїзду у своєму резюме. Потім або очікує запрошення, або активно відповідає на регіональні вакансії.

Крім того, за даними дослідження, основними причинами привабливості «нестоличних» вакансій є велика потреба у фахівцях і, відповідно, менша конкуренція на ринку праці. Разом з тим, найнижчу конкуренцію місцевому населенню, попри значну кількість відкритих вакансій, приїжджі складають на сході країни − в Луганську, Донецьку, Запоріжжі та Сумах.

Керівники вищої ланки найчастіше готові на переїзд, однак цей сегмент один з найбільш конкурентних в Україні. Крім того, міграційною мобільністю відрізняються й IT-фахівці, їх на переїзд найчастіше мотивує пошук цікавих проектів і завдань, а не фінансова вигода.

Найменше прагнуть їхати з рідного регіону молоді фахівці або студенти, адміністративний персонал, представники робочих спеціальностей, водії. У середньому в кожному з регіонів, за винятком столиці, з усіх представників вказаних професій приїжджих буде не більше 10%.

Раніше Ernst & Young провела дослідження, аби з’ясувати, які працедавці найпривабливіші на ринку праці України.


Читати також:

  1. Кожен п’ятий працівник відчуває себе недооціненим після тривалого відрядження
  2. Кожен четвертий українець не задоволений своєю кар’єрою
  3. В Україні все більше поширюється практика віддаленої роботи
  4. Графік роботи фінансових установ під час новорічно-різдвяних свят
  5. Ровесники України не бажають працювати на державній службі

Тема : industry News