LinkedIn склав рейтинг найбільш популярних роботодавців

LinkedIn_IN

Соціальна платформа для професіоналів LinkedIn представила рейтинг найбільш затребуваних роботодавців (Most InDemand Employers). Список очолили інтернет-гігант Google, найбільший виробник комп’ютерів Apple і розробник ПЗ корпорація Microsoft.

У ході дослідження аналітики відібрали сто найбільш затребуваних роботодавців, проаналізувавши профілі 2 мільйонів компаній. Критеріями відбору, зокрема, стали частота звернень до офіційних сторінок компаній в LinkedIn і кількість користувачів.

У рейтингу переважають IT-компанії. У топ-5 також увійшли соціальна мережа Facebook, а в першу двадцятку − софтверна компанія Salesforce.com, мікроблог Twitter і туристичний ресурс Expedia.
Всього технологічні компанії склали майже чверть із сотні найбільш затребуваних у світі роботодавців за версією LinkedIn. Так, до рейтингу потрапили такі представники IT-індустрії: найбільший онлайн-магазин Amazon, розробник ігрових додатків EA, корпорація Samsung, виробник ПК Hewlett-Packard, а також онлайн-сервіси Netflix і Groupon.

Також LinkedIn склала рейтинги роботодавців для окремих сфер діяльності.

Так, розробники ПЗ найбільше хочуть працювати в Google, Microsoft і Facebook, тоді як економісти і фінансисти вибирають консалтингові компанії великої четвірки − Deloitte, PricewaterhouseCooper і Ernst & Young. А маркетологи віддають перевагу Google, Unilever і Microsoft. Серед випускників лідирує все той же Google, а також Apple, Microsoft і Facebook.

Методику складання рейтингу LinkedIn планує використовувати в рамках інструменту Talent Brand Index, спеціально створеного для корпоративних клієнтів платформи. Індекс розраховується шляхом ділення числа професіоналів, пов’язаних з конкретною компанією в соціальній мережі, на кількість користувачів, які знають про цю компанію. Цей показник дозволить дати оцінку ефективності управління фірмою своїм іміджем, а також привабливість компанії для шукачів, повідомляє корпоративний блог LinkedIn.


Читати також:

  1. Складено рейтинг найбільш успішних IPO
  2. Рейтинг найбільш соціальних брендів світу
  3. Маркетологи віддають перевагу LinkedIn
  4. Дослідження: 70% директорів найбагатших компаній ігнорують соціальні мережі
  5. Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети

Тема : industry News