Найперспективніші напрями професійної діяльності в майбутньому

Сучасний ринок праці доволі динамічний, і фах, здобутий десять років тому, вже зараз може виявитися застарілим. Аналітики порталу WorkNew.info склали рейтинг найбільш затребуваних професійних напрямів на 2017-2025 роки.

1. IT. Ця сфера продовжуватиме активно розвиватися. До неї належать програмісти, веб-дизайнери, спеціалісти з розробки  та дизайнери ігор, SEO-оптимізатори, розробники розважальних програм для мобільних пристроїв та інші працівники цієї потужної індустрії.

2. Інженерні спеціальності будуть не менш затребуваними у 2017-2025 роках. До них належать інженери-будівельники, проектувальники, спеціалісти з телекомунікацій і зв’язку. За роки незалежності  українські виші випустили небагато інженерів, до того ж більшість з них подалися в бізнес, тому скоро знайти кваліфікованого інженера з розробки систем вентиляції, каналізації, електрифікації буде надзвичайно складно.

3. Попри кризові явища, бізнес вже зараз робить акцент на наймі хороших менеджерів з продажу та торгових агентів. У майбутньому, окрім цих спеціальностей, затребуваними будуть навіть висококласні продавці-консультанти. Звичайно, не кожен дипломований менеджер здатен продавати − вирішальними тут є особисті якості, такі як комунікабельність, активність, вміння переконувати.

4. Досить перспективними вважаються напрями інтернет-маркетингу та інтернет-реклами, зокрема і робота із соціальними платформами та мережами (SMM). Щоб отримати роботу в цій сфері, корисною буде освіта за напрямом маркетинг.

5. Наразі на українському ринку популярні консалтингові послуги, тож невдовзі потреба у кваліфікованих бізнес-консультантах буде відчутною. З кожним роком вітчизняний бізнес наближатиметься до міжнародних стандартів, тож затребуваними будуть співробітники, що йдуть в ногу з часом. Найкращою базою для побудови кар’єри консультанта буде освіта аналітика, маркетолога, економіста.


Читати також:

  1. ЄС схвалив обмеження діяльності рейтингових агентств
  2. Роботодавцям потрібні IT-фахівці
  3. Продажі комп’ютерів і телефонів продовжать зростати
  4. Італійці і британці готові шукати сланцевий газ на Львівщині
  5. Найбільш затребувані професії 2012 року

Тема : industry News