Названі найпопулярніші гаджети серед топ-менеджерів

Компанія Decisive Analytics з’ясувала, які гаджети й технології на сьогодні найбільш популярні серед керівного складу компаній.

Так, на першому місці серед гаджетів опинилися смартфони – їх використовують 84,8% опитаних директорів.

Серед мобільних платформ у керівників на першому місці за популярністю iOS, слідом за нею − Blackberry, Android, Symbian і Windows.

А от керівники середньої ланки майже в 70% випадків обирають платформу Android і стільки ж – Blackberry. Операційною системою iOS користуються 53% респондентів, 50% − Windows, 24% − Symbian.

На другій позиції виявилися нещодавні лідери − ноутбуки, такими пристроями користуються 82,6% топ-менеджерів. Із приходом на ринок компактних ноутбуків вони стали невід’ємною частиною багажу при ділових відрядженнях, хоча вже відчувається конкуренція з боку планшетних ПК.

Власне планшети й замикають трійку найбільш популярних гаджетів. Їх використовують у повсякденній роботі 78% керівників. Причому динаміка росту популярності даних пристроїв вражає, адже в 2010 році лише 9% топ-менеджерів мали планшети. Слід зазначити, що кожний п’ятий європейських керівник має у своїй власності по два планшети, усього ж серед CEO гаджет є в 75% менеджерів.

Разом з тим топ-менеджмент активно відстежує новинки IT-сфери і використовує їх. Так, третина директорів компаній працюють із мобільними додатками, у більшості випадків для користування соціальними мережами. Найбільш популярним серед них є Facebook, на другому місці – Linkedin, мікроблог Twitter знаходиться на третій сходинці, а відеохостинг Youtube − на четвертій.

Популярні нині хмарні технології у своїй роботі застосовують третина керівників вищої ланки.

Крім того, аналітики cio.com розповіли, без яких додатків не обійтися сучасним топ-менеджерам. Це програма звіту про вартість Expensify, додаток для керування проектами Omnifocus, цифрова бізнес-карта Camcard, персональний асистент Siri, блокнот Evernote і Cisco Webes – додаток для організації онлайн-зустрічей.


Читати також:

  1. Компанії сумніваються у здатності своїх менеджерів ефективно розвивати бізнес
  2. Усе більше російських топ-менеджерів переїжджають до України
  3. У світі зростає попит на інженерів
  4. Дослідження: 70% директорів найбагатших компаній ігнорують соціальні мережі
  5. Маркетологи віддають перевагу LinkedIn

Тема : industry News